od 9,80 euro brutto/h

Oferta pracy w Holandii na produkcji przy pakowaniu czekoladek Dordrecht

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Dordrecht
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 sierpnia 2016 03:16

Bardzo dobra oferta pracy w Holandii przy pakowaniu czekoladek w zakładzie produkcyjnym z okolic Dordrechtu. Zatrudnienie dla osób z językiem angielskim. Niewymagana znajomość języka holenderskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce zatrudnienia: Dordrecht, Holandia

Stawka godzinowa: od 9,80 euro brutto na godzinę

Obowiązki:

  • do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie pakowanie i konfekcjonowanie specjałów firmy produkującej wyroby czekoladowe
  • pracownik będzie odpowiedzialny za kontrolę, czyszczenie i konserwację maszyn produkcyjnych
  • inne zadania jak np. sortowanie resztek czy kontrola jakości

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • prawo jazdy kat.B
  • zdyscyplinowanie
  • atutem będą osoby z doświadczeniem w pracy team lidera lub osoby zarządzającej grupą (w późniejszym czasie możliwość awansu na wyższe stanowiska)
  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego w stopniu komunikatywnym’
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • mile widziane zgłoszenia od kobiet

Oferujemy:

  • długotrwały czas zatrudnienia
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • przyjazną atmosferę i małą rotację pracowników
  • wsparcie opiekunów
  • bezpłatny transport wewnętrzny
  • pracę na pełny etat
  • zamieszkanie odpłatne w cenie 70 euro tygodniowo
  • w cenie 2036 euro za tydzień pracownik ma zapewnione ubezpieczenie

Uwaga! Podjadanie czekoladek w rozsądnej ilości jest akceptowane.

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo na adres:
cosmoworker.2929633@es-candidate.com

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcji-czekoladek-id396457.html

ID ogłoszenia: 78057a70fc1b5b23

ilość wszystkich wyświetleń: 797, dzisiaj: 1