8,87 euro brutto/h

Oferta pracy w Holandii na produkcji serów od zaraz z językiem angielskim Almere

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Almere
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 26 września 2016 05:21

Przetwórnia mleczna z Almere oferuje zatrudnienie dla Polaków ze znajomością języka angielskiego na produkcji przy pakowaniu sera. Holandia praca od zaraz na podstawie legalnej umowy.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Numer referencyjny: H/108
Lokalizacja: Almere, Holandia
Zarobki: 8,87 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • pracownik przenosi ser na linię produkcyjną
  • do zadań należeć będzie pakowanie sera do opakowań kartonowych, obsługa wagi i kontrola ciężaru sera
  • osoba zatrudniona zajmuje się również układaniem plastrów sera do pudełek

Oczekiwania:

  • preferowane osoby z doświadczeniem w pracy na produkcji
  • gotowość do podjęcia pracy na dłużej w Holandii
  • przykładanie się do zadań
  • odpowiedzialność
  • elastyczność
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • legalną umowę o pracę
  • dla pracowników najlepszych stałe zatrudnienie
  • zarobki wypłacane raz w tygodniu na konto pracownicze
  • premie i dodatki
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Holandii
  • zakwaterowanie
  • opiekę polskiego koordynatora
  • ubezpieczenie
  • pomoc w dopełnianiu spraw urzędowych
  • jarografy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższa ofertą pracy zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez poniższą stronę internetową:

ID ogłoszenia: 18357e727e3463fd