do uzgodnienia

Oferta pracy w Holandii na produkcji sufletów od zaraz Wijk bij Duurstede

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Wijk bij Duurstede
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 20 marca 2017 01:56

Ogłoszenie aktualnej pracy w Holandii dla osób z językiem angielskim. Zatrudnienie od zaraz w Wijk bij Duurstede na produkcji sufletów oraz innych surowych przekąsek z mięsa.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Wijk bij Duurstede, Holandia
Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz
Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • prace produkcyjne w zakładzie przy przygotowywaniu sufletów oraz innych artykułów z mięsa surowego
  • zadania wykonywane będą przy linii produkcyjnej

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Holandii od zaraz
  • chęć zatrudnienia na stałe
  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego na poziomie komunikatywnym
  • czynne prawo jazdy kat,B
  • wysoka motywacja
  • zdolność do samodzielnej pracy

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy holenderskiej o pracę wg/CAO
  • pomoc opiekunka
  • miejsce zamieszkania
  • dobre zatrudnienie
  • pracę w młodym i zmotywowanym zespole
  • przejazdy pomiędzy mieszkaniem a zakładem pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Wiadomość e-mail prosimy przesłać z załączeniem CV oraz zdjęcia na adres:

  • biuroradom@euroservices.com.pl
  • espradom@euroservices.com.pl

W tytule zgłoszenia należy wpisać: SUFLETY

źródło: http://www.praca4u.net/produkcja-suflety-od-zaraz-id447186.html

ID ogłoszenia: 49858ce54820ec08

ilość wszystkich wyświetleń: 1047, dzisiaj: 1