10,44-11,81/h

Oferta pracy w Holandii od zaraz jako operator wózka widłowego na magazynie, Eindhoven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Długość umowy: tymczasowa
  • Opublikowany: 3 maja 2019 02:27

Firma z Eindhoven poszukuje od zaraz operatorów wózków widłowych do podjęcia pracy w Holandii na magazynie przy komisjonowaniu towarów. Oczekiwana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Order picker / operator reachtruck
Holandia (Eindhoven)
Magazyn z artykułami rafineryjnymi
pakowanie komisjonowania, prowadzenie EPT (sortowanie głosowe), kierowanie wózkiem widłowym, etykietowanie, ładowanie kontenerów rozładunkowych, przepakowywanie. Kontrola jakości.
Praca w systemie 2 zmianowym
Tygodniowy system płatności.Płatność w każdym piątek.
8% alerancji świątecznej do wypłacenia 1x w czerwcu lub po rozwiązaniu umowy o pracę
Koszt transportu do / z pracy 2,00 €
Dodatek dla kierowcy w wysokości 4 EUR za dzień (kierowca nie płaci za transport)
Dodatkowa opłata za transport z miejsca w zasięgu 10 km od klienta 1,50 €
Krótki opis
Praca dla order pickerów oraz dla operatorów reachtruck.
Opis stanowiska
Praca na magazynie z artykułami rafinryjnymi na magazynie firmy Ceva.
Przykładowe obowiązki:
– pakowanie, komisjonowanie artykułów
– prowadzenie EPT (sortowanie głosowe)
– etykietowanie
– ładowanie kontenerów rozładunkowych
– kontrola jakości.
Wymagania
– znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
– doświadczenie w logistyce
– aktualne zaświadczenie o niekaralności
– mile widziane prawo jazdy
– dla operatorów reachtruck – ważny certyfikat i doświadczenie
Wymagane dokumenty, których nie można pominąć to CV, skan dowodu (obie strony w jednym dokumencie), skan dokumentu z kontem bankowym lub zdjęcie karty holenderskiej.

Informacje o pracodawcy
Rekrutujemy naszych pracowników w Unii Europejskiej, szczególnie w Polsce i na Słowacji.

Z ponad tysiącem pracowników jesteśmy jednym z większych graczy w tym silnie rozwijającym się segmencie holenderskiego rynku flex. Główna siedziba firmy znajduje się w Hoofddorp, gdzie pomocny jest dedykowany zespół serwisowy. Rozwój firmy jest znaczący. Liczba klientów, a zwłaszcza ich status i jakość, przemawia do wyobraźni.
Warunki pracy
Praca w systemie dwuzmianowym.
Dobre warunki zakwaterowania.
Możliwy zwrot kosztów dojazdu do pracy dla osób z własnym zakwaterowaniem i samochodem.
Zakwaterowanie i ubezpieczenie
Koszt zakwaterowanie: max. €99.00 netto/tydzień
Koszt ubezpieczenia: €27.38 netto/tydzień
Płaca
Order picker – €10.44 brutto/h
Operator reachtruck – € 11.81 brutto/h
Zagwaranatowane dodatki zmianowe i za pracę w nadgodzinach.

Kontakt:
artur@holandiajobs.pl
503-701-560
www.holandiajobs.pl

ID ogłoszenia: 1705cc6dd79aeaa5

ilość wszystkich wyświetleń: 713, dzisiaj: 1