0

Oferta pracy w Holandii od zaraz na produkcji bez znajomości języka w Bleiswijk 2019

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Bleiswijk
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 lipca 2019 01:13

W rejonie Bleiswijk od zaraz do podjęcia atrakcyjna praca w Holandii na produkcji. Ogłoszenie 2019 dla Polaków również bez znajomości języka obcego. Zakwaterowanie zorganizowane na miejscu.

Pośrednictwo pracy KLAVER Sp. z o.o z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje dla jednego ze swoich zagranicznych klientów osób na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI- różne prace na produkcji

Wymagania:
– bez znajomości języka obcego, bez doświadczenia
– mile widziane ale nie wymagane prawo jazdy
– wymagane chęci i motywacja do pracy

Oferujemy:
– atrakcyjną stawka godzinowa
– zakwaterowanie
– ubezpieczenie
– legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
– dodatki urlopowe i wakacyjne

Zakres obowiązków:
– praca w drukarni przy sortowaniu ulotek reklamowych
– praca w rozlewni napojów
– orderpicking przy kwiatach na magazynie
– praca przy pakowaniu orzeszków na taśmie
– prace logistyczne na poczcie

Zainteresowała Cię oferta- zadzwoń lub wyślij sms na numer 570901913 LUB 731 901 913

Nie zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń

lub wejdź na www.klaverteam.com i zapoznaj się z innymi ofertami pracy

ID ogłoszenia: 6045d35aae893f0a

ilość wszystkich wyświetleń: 188, dzisiaj: 2