11,18 euro/h brutto

Oferta pracy w Holandii od zaraz na produkcji ciastek bez języka Oss

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oss
  • Opublikowany: 29 czerwca 2017 03:33

Możliwość podjęcia pracy w Holandii dla osób bez znajomości języka holenderskiego na produkcji ciastek, wafli, babeczek. Zatrudnienie od zaraz w Oss dla Polaków z komunikatywną znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji
Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz
Miasto: Oss, Holandia
Pensja: 11,18 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • praca w fabryce która produkuje znane w całej Holandii słodkości – wafelki, ciastka i babeczki
  • obowiązkiem będzie pomoc przy wyrabianiu ciasta a także przygotowywanie do wypiekania
  • do zadań należeć będzie także pakowanie i przeprowadzanie kontroli jakości produktów

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego – holenderski mile widziany aczkolwiek nie będzie konieczny
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • zaangażowanie
  • zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kat.B

Zapewniamy:

  • dobre warunki zatrudnienie w firmie z ustabilizowaną pozycją na rynku holenderskim
  • zatrudnienie na dłużej
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo raz w tygodniu na konto pracownika
  • pomoc przy otrzymaniu nadpłaconego podatku
  • bonusy na wakacje i urlop
  • odpłatne ubezpieczenie i zamieszkanie
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Holandii
  • po wstępnym ustaleniu z pracodawcą możliwość zjazdu do Polski po 6-8 tygodniach

Aplikacja:
za pośrednictwem: http://www.eena.pl/1,0,opis_prac.html?offerId=13616

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-holandii-bez-jezyka-na-produkcji-wafli-i-ciastek-oss/

ID ogłoszenia: 6185952d8b8250ce

ilość wszystkich wyświetleń: 2282, dzisiaj: 2