0

Oferta pracy w Holandii od zaraz na produkcji w branży motoryzacyjnej, Schijndel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Schijndel
  • Opublikowany: 4 sierpnia 2019 19:37

Od zaraz na terenie Schijndel propozycja podjęcia legalnej pracy w Holandii na produkcji w branży motoryzacyjnej. Oczekiwana podstawowa znajomość języka angielskiego.

Opis stanowiska:
Dla międzynarodowej firmy zajmującej się produkcją wyposażenia wnętrz samochodów ciężarowych z siedzibą w Schijndel (NL), poszukujemy kandydatów do pracy.

• Obsługa maszyn służących do wycinania lub wyszywania mat / wycieraczek
• Składanie / montaż podzespołów np. lodówek samochodowych
• Praca w systemie 2-wu zmianowym
• PRACA DO PRZYUCZENIA

Wymagania:
• Chęć podjęcia pracy na dłuży okres
• Minimum podstawowa znajomość języka angielskiego