10,15/h

Oferta pracy w Holandii od zaraz pakowanie batoników z językiem angielskim Leerdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Leerdam
  • Opublikowany: 10 stycznia 2019 01:06

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Holandii dla Polaków ze znajomością języka angielskiego. Zatrudnienie w Leerdam przy pakowaniu i kontroli jakości batoników na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz batoników

Miejsce zatrudnienia: Leerdam, Holandia

Wynagrodzenie: 10,15 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za przeprowadzanie kontroli jakości, polegającej na sprawdzaniu dat ważności i pakowaniu batonów do opakowań
  • naklejanie etykiet i inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • dużą zaletą będzie prawo jazdy kat.B

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na postawie umowy holenderskiej
  • wynagrodzenie wypłacane co 4 tygodnie na konto
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • ubezpieczenie na cały okres zatrudnienia
  • przejazdy w Holandii
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Holandii
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • dodatki do wynagrodzenia podstawowego
  • pracownik ma stały i prosty dostęp do paska wypłat, zestawienia godzin oraz dokumentów
  • możliwość otrzymania zaliczki w wysokości 150 euro już po pierwszym miesiącu
  • kartę do telefonu, słowniczek, pościel

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o kontakt za pośrednictwem źródła.

źródło: https://www.covebo.pl/szczegoly-oferty.html?oferta=1326&ref=

ID ogłoszenia: 2705c3507958d4c3