9,95 euro brutto/h

Oferta pracy w Holandii od zaraz pakowanie czekolady bez języka Zwolle

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Zwolle
  • Opublikowany: 6 lipca 2017 03:33

Od zaraz poszukujemy osób bez znajomości języka holenderskiego do pakowania wyrobów czekoladowych w fabryce z miasta Zwolle. Oferta pracy w Holandii z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz
Miejscowość: Zwolle, Holandia
Rozpoczęcie: od zaraz
Pensja: 9,95 euro brutto na godzinę

Zakres zadań:

  • praca w zakładzie zajmującym się produkcją wyrobów czekoladowych
  • obowiązkiem pracownika będzie pakowanie i kontrola jakości

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia w Holandii od zaraz
  • sumienność
  • dobre zorganizowanie
  • duża motywacja
  • odpowiedzialne podejście do zadań;

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie
  • opcja kupienia tanich obiadów
  • na miejscu zorganizowane lokum z dostępem do wi-fi
  • pracodawca zapewnia przejazd pomiędzy zamieszkaniem a fabryką
  • opcję podjęcia pracy na dłużej
  • możliwość pobrania zaliczki po przepracowaniu tygodnia
  • opieka koordynatora Polaka
  • własne konto pracownicze które pozwala na szybkie pobranie odpowiednich dokumentów
  • terminowość w wypłacaniu pensji
  • pościel, kartę do telefonu i słownik

Aplikacja:
Prosimy o wysyłanie aplikacji za pośrednictwem formularza, dostępnego na poniższej stronie:

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-holandia-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-czekolady-zwolle/

ID ogłoszenia: 207595c193bc9345

4 komentarze na “Oferta pracy w Holandii od zaraz pakowanie czekolady bez języka Zwolle”

  1. Krzysztof Zawistowski na 6 lipca 2017 @ 14:22

    Witam, pisze w sprawie ogłoszenia pracy w Holandii jestem zainteresowany. Nie mogę wejśc w link żeby wysłać CV, więc podaje Mój Nr 510-341-065, Email: kZawistowski2@wp.pl, posiadam doświadczenie w pracy za granicą. Czekam na wiadomosc i Pozdrawiam 🙂

  2. klaudiaa2010 na 9 lipca 2017 @ 22:41

    Witam, ja i moja koleżanka już jesteśmy w Holandii i bardzo zależy nam na podjęciu tej pracy. Jesteśmy ospowiedzialne i sumienne. Prosze o jak najszybszy kontakt. Zostawiam moj numer telefonu i email 885 403 824
    klaudiaa2010@interia.eu
    Pozdrawiam i czekam na odpowiedź

  3. Bartosz1205 na 10 lipca 2017 @ 21:46

    Potrzebuje pracy jestem w ommen 7734AK zapewnicie też zakwaterowanie jestem dobrym pracownikiem szybko się ucze jestem w stanie podjąć pracę od zaraz

  4. Dariusz Ciuleba na 18 lipca 2017 @ 11:07

    Witam
    Aktualnie mieszkam w Holandii. Proszę o kontakt w sprawie pracy na nr +48 794 049 512. Mój adres e-mail: darrq@tlen.pl. Proszę w miarę możliwości o szybką odpowiedź w sprawie tej pracy. Pozdrawiam. Dariusz Ciulęba.