12,62 € - 18,93 € brutto/h

Oferta pracy w Holandii od zaraz pracownik produkcji (butelki), Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Opublikowany: 3 czerwca 2023 00:32

W rejonie Tilburga od zaraz dostępna do podjęcia praca w Holandii jako pracownik produkcji. Zatrudnienie na linii produkcyjnej przy napełnianiu butelek oraz butli gazem.

Pracownik produkcji (butelki)
WYNAGRODZENIE12,62 € – 18,93 € brutto/h

Miejsce pracy: Tilburg, Holandia
Zakwaterowanie: zorganizowane

OFERUJEMY
zatrudnienie na holenderskich warunkach
stawkę 12,62 € brutto/h
Dodatek zmianowy +25% (15,77 € brutto/h od godz.18.00) oraz 150% (18,93 € brutto/h za pracę w godzinach 00.00-6.00)
możliwość zawarcia umowy na stałe
możliwości rozwoju
praca w przyjaznym środowisku
25 dni urlopu
8,33% dodatku urlopowego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
praca przy linii produkcyjnej
napełnianie butelek i butli gazem
pakowanie gotowych produktów do kartonów
etykietowanie
kontrola jakości wykonanej pracy
praca w systemie 3 zmianowym

POSZUKIWANE KOMPETENCJE
doświadczenie w pracy na produkcji
znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
umiejętność pracy w zespole
komunikatywność
elastyczność
gotowość do pracy na 3 zmiany
prawo jazdy kat. B

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 572 325 580, 786 865 894, 503 028 187

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 15 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy. Dla naszego Klienta – znanej firmy produkcyjnej w regionie Tilburg działającej na skalę międzynarodową

Dodatkowe informacje:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Link2work sp z o.o. z siedzibą przy ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu (KRAZ 4570). Informacja na temat przetwarzania Państwa danych jest dostępna na naszej stronie internetowej www.link2work.pl w zakładce polityka prywatności: https://link2work.pl/polityka-prywatnosci/

ID ogłoszenia: 1176477030e7826e

ilość wszystkich wyświetleń: 90, dzisiaj: 1