do uzgodnienia

Oferta pracy w Holandii od zaraz produkcja kanapek bez języka Heerenveen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Heerenveen
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 2 maja 2018 03:09

Od zaraz zatrudnimy osobę do pracy w Holandii na produkcji kanapek. Ogłoszenie z fabryki spożywczej w Heerenveen, aktualne dla chętnych bez znajomości języka niderlandzkiego, ale z komunikatywną znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji kanapek

Miasto: Heerenveen, Holandia

Zarobki: do ustalenia

Zakres zadań:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie przygotowywanie kanapek
  • zadania wykonywane muszą być zgodnie z zasadami BHP
  • praca odbywa się w warunkach chłodniczych – w temperaturze około 12-13 stopni Celsjusza

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat.B
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • gotowość do podjęcia pracy na dłużej
  • dużą zaletą będzie doświadczenie zdobyte w pracy na produkcji spożywczej
  • zdyscyplinowanie

Zapewniamy:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej
  • dodatki za pracę w systemie zmianowym
  • zamieszkanie odpłatne – możliwość zorganizowania dla chętnych
  • przejazdy zorganizowane autem lub rowerem z miejsca pracy do zamieszkania
  • wsparcie pod kątem formalnym – administracyjnym również w języku polskim

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 8175ae59def00e4a

ilość wszystkich wyświetleń: 1284, dzisiaj: 1