10,96 € na godz.

Oferta pracy w Holandii od zaraz przy pakowaniu pączków bez języka Oldenzaal

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oldenzaal
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 1 marca 2022 02:07

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Holandii dla pakowaczy. Zatrudnienie w Oldenzaal dla Polaków przy pakowaniu pączków bez znajomości języka niderlandzkiego. Pracodawca zapewnia możliwość awansowania na operatora maszyn.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Oldenzaal.

Wynagrodzenie: 10,96 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie wkładał ciasto do maszyn mieszających  oraz pakował produkty cukiernicze i piekarniczek do pudełek – głównie pączki i croissanty;
  • etykietowanie pudełek z pączkami;
  • kontrolowanie jakości;
  • pakowanie gotowych produktów do skrzynek i kartonów oraz odkładanie ich na palety i przygotowywanie do wysłania;
  • dbanie o czystość w miejscu pracy.

Wymagania:

  • znajomość języka obcego w stopniu komunikatywnym;
  • własne zakwaterowanie;
  • mile widziany własny transport do pracy;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • wynagrodzenie płatne raz w tygodniu na konto;
  • atrakcyjne wynagrodzenie i bonusy;
  • bonus 100 € po przepracowaniu tygodnia;
  • możliwość awansowania na operatora maszyn;
  • zatrudnienie w systemie trzyzmianowym;
  • wsparcie polskich koordynatorów;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail:

martyna.kujawa@covebo.pl albo można zadzwonić pod numer telefonu: +48 885 061 886

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-przy-pakowaniu-paczkow-oferta-pracy-w-holandii-od-zaraz-oldenzaal-2022/

ID ogłoszenia: 508621cf988c1b35