do uzgodnienia

Oferta pracy w Holandii pakowanie ciastek bez języka od zaraz Zwolle

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Zwolle
  • Data rozpoczęcia pracy: 26.10.2015
  • Opublikowany: 22 października 2015 02:45

Oferujemy zatrudnienie w piekarni z Zwolle przy pakowaniu ciastek na linii produkcyjnej. Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Termin: od 26.10.2015

Miasto: Zwolle, Holandia

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • praca w piekarni przy pakowaniu ciastek
  • zdanie będzie wykonywane w pozycji stojącej przy taśmie produkcyjnej

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy w Holandii od zaraz
  • duża motywacja
  • chęć zatrudnienia na dłuższy czas
  • dobra znajomość języka angielskiego będzie mile widziana
  • odpowiedzialność
  • sumienne wykonywanie powierzonych zadań
  • zaangażowanie, zorganizowanie

Oferujemy:

  • zapewnione przez pracodawcę miejsce zamieszkania
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • każdy pracownik objęty jest ubezpieczeniem
  • przyjazne środowisko pracy
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość podjęcia pracy w długotrwałej perspektywie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy proszone są o przesłaniu zgłoszenia z załączeniem CV na adres:
kukofka@covebo.pl

Prosimy nie zapomnieć o dołączeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

źródło: http://www.praca4u.net/pakowanie-ciastek-id322202.html

ID ogłoszenia: 6725627f8709f2fa

2 Odpowiedzi na “Oferta pracy w Holandii pakowanie ciastek bez języka od zaraz Zwolle”

  1. witam jestem zainteresowana podjeciem pracy od zaraz mam doswiadczenie przy pakowaniu produktow np odziezy miesa art spozywczych jestem pracowita sumienna szybko sie ucze prosze o kontakt 791919789

  2. Jestem zainteresowana ofertą pracy pakowanie ciasteczek w Holandii.Kontakt 609376690.Pozdrawiam Renata Kukier