do uzgodnienia

Oferta pracy w Holandii pakowanie keczupów Wijchen bez znajomości języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Wijchen
  • Opublikowany: 13 marca 2016 20:31

Producent keczupów z Wijchen poszukuje od zaraz chętnych na stanowisko pakowacza. Ogłoszenie pracy w Holandii przy pakowaniu dla osób bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pakowacz keczupów

Lokalizacja: Wijchen, Holandia

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za pakowanie gotowych keczupów przy taśmie produkcyjnej
  • inne zadania produkcyjno-magazynowe wraz poprzedzone wdrożeniem, mogą zostać zlecone

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy na pół roku
  • wysokie zmotywowanie
  • atutem będzie posiadanie zaświadczenia o niekaralności
  • dużą zaletą będzie przedstawienie referencji od poprzednich pracodawców

Zapewniamy:

  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu z Polski do Holandii
  • zarobki wypłacane raz na tydzień
  • dodatki za pracę na zmiany i w weekendy
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej
  • przejazdy wewnętrzne
  • dla osób zainteresowanych, możliwość zorganizowania odpłatnego zamieszkania przez agencję pracy
  • ubezpieczenie pracownicze
  • wsparcie w kwestiach formalnych – również przy wyrobieniu niezbędnego numeru SOFI

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną odpowiednio: “KETCHUPY” należy przesłać mailowo na adres:
opole@hobij.pl

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-w-holandii-przy-pakowaniu-keczupow-bez-znajomosci-jezyka-wijchen/

ID ogłoszenia: 77256e2b27ab3812

4 komentarze na “Oferta pracy w Holandii pakowanie keczupów Wijchen bez znajomości języka”

  1. MARCIN1480 na 14 marca 2016 @ 12:09

    JESTEM ZAINTERESOWANY OFERTĄ PRACY MÓJ KONTAKT 663308857

  2. Witam . Jestem zainteresowana oferta pracy . Moj nr 691184029

  3. Mateuszdrazek na 17 maja 2016 @ 23:14

    Witam. Jestem zainteresowany waszą ofertą wraz z dziewczyną oto mój kontakt 695143470 z góry dziękuję