do uzgodnienia

Oferta pracy w Holandii 2017 pakowanie przekąsek w Dordrecht bez języka holenderskiego

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Dordrecht
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 21 kwietnia 2017 00:46

Od zaraz oferta pracy w Holandii na produkcji przy pakowaniu przekąsek mrożonych. Ogłoszenie 2017 z  Dordrecht dla 2 Polaków bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pakowacz przekąsek
Miejsce zatrudnienia: Dordrecht, Holandia
Liczba miejsc do obsadzenia: 2
Zarobki: do ustalenia

Opis stanowiska pracy:

  • głównym zadaniem będzie pakowanie oraz etykietowanie gotowego produktu
  • układanie skrzynek na palety
  • korzystanie z maszyn produkcyjnych
  • praca odbywać się będzie w fabryce produkującej produkty spożywcze mrożone, takie jak krokiety, szaszłyki
  • zadania wykonywane są przy niskiej temperaturze, około 0-10 stopni Celsjusza

Oczekiwania:

  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • dyspozycyjność minimum na 13 tygodni
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat.B

Zapewniamy:

  • odpłatnie zapewnione przez agencję zamieszkanie, przejazdy lokalne oraz ubezpieczenie (można to sobie zorganizować również samodzielnie)
  • dla najlepszych pracowników długotrwałe zatrudnienie
  • atrakcyjne zarobki i możliwość otrzymania podwyżki w późniejszym czasie
  • zatrudnienie w solidnej firmie

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 7858f88ec988088