do uzgodnienia

Oferta pracy w Holandii produkcja sałatek z językiem angielskim Zwaagdijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Zwaagdijk
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 2 marca 2017 01:58

Zakład z Zwaagdijk poszukuje chętnych ze znajomością języka angielskiego na produkcję sałatek owocowo-warzywnych. Ogłoszenie pracy w Holandii dla Polaków na minimum pół roku.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miasto: Zwaagdijk ok. Hoorn, Holandia
Stawka godzinowa: 9,80 euro brutto na godzinę

Opis stanowiska pracy:

  • nieskomplikowane zadania polegające między innymi na: pakowaniu warzyw, układaniu opakowań na paletach, przygotowywanie składników
  • pracownik może również zostać oddelegowany do wykonywania prostej pracy magazynowej przy zbieraniu zamówień i przygotowywaniu ich do wydania

Oczekiwania:

  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym
  • wysoka motywacja
  • możliwość zatrudnienia na przynajmniej 6 miesięcy
  • dużą zaletą będzie aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziane przedstawienie referencji od poprzednich pracodawców
  • niewymagane doświadczenie

Oferujemy:

  • pracę w systemie zmianowym, również na noce
  • zarobki zgodne ze stawkami wiekowymi, dla osób powyżej 23 roku życia to 9,80 euro brutto na godzinę

Aplikacja:
Prosimy o kontakt z osobą odpowiedzialną za rekrutację:

  • Karolina Haldys – numer kontaktowy: +48 17 862 3035, wiadomość z załączeniem dokumentów aplikacyjnych należy przesyłać na adres: khaldys@hobij.pl

źródło: http://www.hobij.pl/Szczegoy-oferty-pracy/4656600/38361613/Pracownik-produkcji-(Noord-Holland).html

ID ogłoszenia: 6058b61e38da9a2

ilość wszystkich wyświetleń: 1056, dzisiaj: 1