Euro

Oferta pracy w Holandii przy pakowaniu drobiu od zaraz bez języka w Hadze 2018

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Den Haag/ OSS
  • Opublikowany: 7 czerwca 2018 01:14

W Hadze lub Oss do podjęcia legalna praca w Holandii bez znajomości języka przy pakowaniu drobiu. Zatrudnienie od zaraz dla pakowaczy z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie.

Agencja Zatrudnienia LiderJob ( cert.16198) poszukuje dla swojego holenderskiego klienta osoby na poszczególne stanowiska.

OPIS STANOWISKA:
– prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych
– kontrola jakości
– pakowanie lub filetowanie mięsa drobiowego

OFERUJEMY :
– dodatki za pracę zmianową
– brak stawek wiekowych
– cotygodniowo wypłacany dodatek wakacyjny
– pomoc w zorganizowaniu wyjazdu
– opiekę polskiego koordynatora
– mieszkanie
– ubezpieczenie
– dojazd do pracy

WYMAGANIA:
– motywacja do pracy
– zaangażowania
– dobrej organizacji pracy własnej

ZADZWOŃ POD NUMER: 509 240 000, 500 017 878 ( w godzina 8 do 16)
LUB WYŚLIJ CV E-MAILEM : biuro@liderjob.pl, opole@liderjob.pl

Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się telefonicznie.
Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”

ID ogłoszenia: 7895b14f48b94448

ilość wszystkich wyświetleń: 737, dzisiaj: 1