stawki wiekowe

Oferta pracy w Holandii przy zbieraniu zamówień na magazynie Haga od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Haga
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Opublikowany: 24 grudnia 2014 02:26

Magazyn z Hagi poszukuje pracownika bez doświadczenia przy zbieraniu zamówień. Praca Holandia od zaraz przy pakowaniu kosmetyków. Pracodawca wymaga znajomości języka angielskiego bądź holenderskiego.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Holandia, Haga
Wynagrodzenie: stawki wiekowe

Zadania:
– przechowywanie towaru
– obsługiwanie maszyn i urządzeń magazynowych
– podejmowanie decyzji w zakresie magazynowania towarów
– obsługiwanie komputera i skanera ręcznego
– wyszukiwanie produktów
– kompletowanie zamówień
– zbieranie zmówień za pomocą systemu słuchawkowego
– przygotowywanie towaru do dalszej wysyłki

Wymagania:
– osoba odpowiedzialna, zorganizowana, schludna
– język angielski bądź holenderski
– osoby zdrowe, nie posiadające nałogów
– doświadczenie magazynowe będzie atutem
– umiejętność zarządzania czasem pracy
– uprawnienia na wózki widłowe- Reachtruck
– przyjazd samochodem będzie mile widziany

Oferujemy:
– wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym
– zakwaterowanie i ubezpieczenie
– odprowadzanie składek
– auto służbowe
– szkolenia pracownicze
– wdrożenie w system firmy
– na miejscu pomoc polskich rezydentów

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do zgłaszania się z pomocą maila: biuro@duijndarminternational.pl

Źródło: http://pracanaprodukcji.eu/ogloszenia/dam-prace-w-holandii-na-magazynie-w-hadze-od-zaraz-zbieranie-zamowien/

ID ogłoszenia: 534549a111374e90