do ustalenia

Oferta pracy w Holandii zbieranie zamówień na magazynie Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 14 sierpnia 2015 22:09

Pilnie poszukujemy magazyniera do zbierania zamówień w Venlo. Oferta pracy w Holandii na magazynie dla Polaków ze znajomością języka angielskiego – holenderski niewymagany.

Stanowisko: Pracownik magazynowy – magazynier

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Miejsce zatrudnienia: Venlo

Charakterystyka pracy i zadania:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku przyczynia się do całościowego funkcjonowania pracy magazynu.
  • Obowiązkiem będzie wspieranie pracowników.
  • Zadania to głównie zbieranie zamówień na magazynie oraz przygotowywanie towarów do wysyłki.
  • Inne prace to np. paletowanie, sortowanie, etykietowanie czy kontrola jakości,
  • Zatrudnienie odbywać się będzie na magazynie z urządzeniami elektronicznymi.

Wymagania:

  • zaświadczenie o niekaralności
  • dobra znajomość języka angielskiego – język holenderski niewymagany
  • mile widziane prawo jazdy kat.B
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenie
  • szybkie tempo pracy
  • motywacja, energiczność, odpowiedzialność
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferta:

  • zorganizowany transport pomiędzy zamieszkaniem a miejscem pracy
  • wysokie stawki godzinowe
  • wsparcie na miejscu we wszelkich kwestiach
  • zamieszkanie oraz ubezpieczenie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia zatytułowanego: „Magazyn” na adres – specjalista@goodjob.com.pl

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/holandia-praca-magazynier-w-venlo-zbieranie-zamowien-z-jezykiem-angielskim/

ID ogłoszenia: 89255cdfaa08df1a

ilość wszystkich wyświetleń: 1234, dzisiaj: 1