do uzgodnienia

Oferta pracy w Holandii Zeewolde bez języka od zaraz pakowanie sera

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Zeewolde
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 3 marca 2016 00:58

Fabryka sera z Zeewolde zatrudni od zaraz pracowników do pakowania i cięcia wyrobów przy taśmie. Ogłoszenie pracy w Holandii bez znajomości języka holenderskiego na produkcji.

Stanowisko: Pakowacz sera

Lokalizacja: Zeewolde, Holandia

Zarobki: do uzgodnienia bezpośrednio z kierownikiem

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za cięcie sera oraz jego pakowanie

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz na przynajmniej 6 miesięcy
  • niewymagane doświadczenie
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dobre zdrowie
  • mile widziane zgłoszenia od młodych osób z roczników 99, 98 czy 2000
  • dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Zapewniamy:

  • obowiązuje trójzmianowy system pracy – po godzinie 18 stawka płatna 130%, po godzinie 22 stawka wynosi 140%
  • zatrudnienie na legalnej umowie holenderskiej
  • satysfakcjonujące zarobki
  • miejsce do zamieszkania
  • ubezpieczenie pracownicze
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Holandii

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz zgłoszeniowy, który jest dostępny poniżej:

źródło: http://www.praca-za-granica.pl/o-531413.php

ID ogłoszenia: 18456d63eda7ec92