2500 - 2900 € brutto/mc

Oferta pracy w Niemczech bez języka dla par na produkcji pizzy od zaraz fabryka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 20 grudnia 2022 01:06

Dla par aktualna od zaraz praca w Niemczech przy produkcji pizzy. Zatrudnienie w fabryce z Berlina bez znajomości języka dla pracowników produkcji. Zakwaterowanie będzie organizował pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2500 – 2900 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 15.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie przy produkcji dań gotowych;
  • zatrudnienie na dziale z pizzą;
  • dbanie o wysoką jakość i ciągłość produkcji;
  • pakowanie gotowych produktów;
  • przygotowywanie składników oraz poddawanie ich obróbce cieplnej itp.

Wymagania:

  • zdyscyplinowanie;
  • odpowiedzialne i sumienne wykonywanie zadań;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • dokładność;
  • chęć wykonywania pracy powtarzalnej;
  • pracowitość;
  • pełna samodzielność.

Oferujemy:

  • szkolenie pracownicze w języku polskim i system wdrożeniowy;
  • niemiecką umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą;
  • samodzielne miejsce pracy;
  • zakwaterowanie w cenie 200 € na mc od osoby;
  • atrakcyjne warunki finansowe + dodatki i premie;
  • zgrany zespół współpracowników.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych i z realnym terminem dyspozycyjności należy wysyłać na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. prod/b3/12/22

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-od-zaraz-dla-par-przy-produkcji-pizzy-fabryka-berlin/

ID ogłoszenia: 47963a080d078dcc