2500 - 2850 € brutto/mc

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka dla par produkcja kremu czekoladowego Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Długość umowy: okres próbny z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 9 maja 2023 00:12

Dla par aktualna od zaraz praca w Niemczech przy produkcji kremu czekoladowego. Zatrudnienie w fabryce z Kolonii bez znajomości języka dla Polaków. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 2500 – 2850 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie przy produkcji kremu czekoladowego do smarowania pieczywa;
  • najpierw pracownik przejdzie szkolenie z BHP oraz obsługi urządzeń;
  • dostarczanie półproduktów;
  • dbanie o wysoką jakość produktów;
  • wykonywanie zadań przy taśmie i napełnianie słoików.

Wymagania:

  • chęć rozwijania się i poszerzania swoich kwalifikacji;
  • sumienność, zaangażowanie;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • zmotywowanie do pracy;
  • atutem będzie znajomość języka.

Oferujemy:

  • pełny etat;
  • świadczenia socjalne;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie i dodatki;
  • odzież roboczą;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na okres próbny z opcją przedłużenia;
  • możliwość brania nadgodzin;
  • zakwaterowanie w cenie około 250 € na mc.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail:

dringende-arbeit@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: produkcja_kremu_czekoladowego, Kolonia 05/23

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dla-par-praca-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-kremu-czekoladowego-koln/

ID ogłoszenia: 699645911020a8b1