do 9,80 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech bez języka na produkcji karmy od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Opublikowany: 4 kwietnia 2016 16:48

Fabryka karmy dla zwierząt poszukuje pracowników bez znajomości języka na produkcję przy obsłudze maszyn i pakowaniu. Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Stawka godzinowa: 9,80 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • prace produkcyjne związane z obsługą maszyny do wyrobu odpowiedniej mieszanki
  • pakowanie gotowych wyrobów
  • paletowanie
  • przygotowanie do wydania dla działu magazynowego

Oczekiwania:

  • dobre zdrowie
  • wysoka sprawność fizyczna
  • wytrzymałość, zmotywowanie, pracowitość
  • umiejętność szybkiego wdrożenia się w nowe zadania
  • dyspozycyjność od zaraz
  • przykładanie się do zadań
  • energiczność, zwinność

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością otrzymania premii lub dodatków za wydajność
  • możliwość zatrudnienia od zaraz
  • umowa o pracę początkowo na 3 miesiące z możliwością przedłużenia zatrudnienia dla najlepszych
  • odpłatne zamieszkanie, pokój jednoosobowy yo koszt w wysokości 250 euro miesięcznie, natomiast miejsce w pokoju 2-3 osobowym to koszt 200 euro miesięcznie

Aplikacja:
Prosimy o przesyłanie zgłoszeń z dokumentami aplikacyjnymi na poniżej podany adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem: produkcja-karmy/04/16

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-karmy-hamburg/

ID ogłoszenia: 8515701bdda54192

ilość wszystkich wyświetleń: 2116, dzisiaj: 1

3 komentarze na “Oferta pracy w Niemczech bez języka na produkcji karmy od zaraz Hamburg”

  1. sebastiannow na 12 kwietnia 2016 @ 00:23

    jestem zainteresowany panstwa oferta … moge jechac natychmiast prosze o kontakt nr tel 696741681

  2. Witam jestem zainetersowany ofertą pracy , prosze o kontakt 729 419 015 pozdrawiam

  3. dariuszbiernacki2 na 8 maja 2016 @ 04:47

    Witam jestem zainteresowany tą ofertą pracy w każdej chwili jestem gotów przyjechać. Mam 25 lat jestem bez nałogów. Jestem uczciwy i pracowity. Mój numer telefonu to + 48 605 312 003