10,90 - 13,25 brutto + zakwaterowanie

Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka od zaraz produkcja kosmetyków Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 2 miesiące próbne, potem stała
  • Opublikowany: 26 lipca 2017 19:16

Od zaraz poszukiwane osoby chętne do pracy w Niemczech na produkcji kosmetyków w fabryce z Berlina. Oferta bez języka niemieckiego dla Polaków z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: pracownik produkcji / pomocnik

Miejsce pracy: Berlin

Wynagrodzenie: 10,90 – 13,25 brutto (zależne od doświadczenia i znajomości języka)

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 2

Zadania:

Stojąca praca przy taśmie produkcyjnej, która polega na napełnianiu tubek, słoiczków z kremami, balsamami, emulsjami etc. Zadaniem pracownika będzie dbanie o prawidłowe napełnianie oraz odstawianie pojemniczka na linię produkcyjną, gdzie zostanie on fabrycznie zamknięty. Obowiązkiem osoby zatrudnionej może być również pakowanie gotowych wyrobów schodzących z taśmy produkcyjnej (układanie w kartonach, paletowanie).

Wymagania:

– gotowość do podjęcia stałego zatrudnienia w Niemczech

– poważnej podejście do pracy i wykonywania powierzonych zadań

– mile widziane doświadczenie na produkcji przemysłowej oraz referencje

– chęć do nauki języka niemieckiego

– umiejętność współpracy w grupie

– brak nałogów alkoholowych i nikotynowych

Oferujemy:

– bezpłatne zakwaterowanie przez pierwsze trzy miesiące

– umowę na 2 miesiące próbne

– po tym terminie bezterminowa umowa o pracę oraz podwyżka wynagrodzenia

– pracownik nie ponosi żadnych kosztów związanych z rekrutacją

– zapewniamy (bezpłatnie) pomoc przy wszystkich formalnościach na miejscu

Aplikacja:

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:
zuver-cv@consultant.com z dopiskiem: „kosmetyki Berlin 08/2017″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 4595974ce08df34e