11,50 euro brutto/h + dodatki

Oferta pracy w Niemczech bez języka na produkcji lodów od zaraz Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Monachium
  • Opublikowany: 16 stycznia 2017 04:20

Oferujemy tymczasową pracę w Niemczech do podjęcia od zaraz na produkcji lodów i deserów. Możliwość zatrudnienia w Monachium dla osób bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Monachium, Niemcy
Zarobki: 11,50 euro brutto na godzinę pracy
Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • praca na hali produkcyjnej dużej fabryki lodów i deserów lodowych, zadania wykonywane będą przy temperaturze ok 2 stopni Celsjusza
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za mieszanie składników oraz przygotowywanie mas lodowych
  • pracownik zajmować się będzie kontrolą jakości, pakowaniem i magazynowaniem

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • motywacja, pracowitość, odpowiedzialność
  • duża samodzielność
  • szybkie tempo, energiczność, żywiołowość
  • kreatywność
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • brak problemów ze zdrowiem

Zapewniamy:

  • dietę wypłacaną za każdy dzień roboczy w wysokości 15 euro netto
  • szkolenia pracownicze w języku polskim
  • uczciwe warunki zatrudnienia
  • zamieszkanie płatne 200 euro miesięcznie w hotelu robotniczym
  • odzież roboczą
  • pomoc w sprawach formalnych, niezbędnych do podjęcia legalnej pracy w Niemczech

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: „Praca w Niemczech na produkcji lodów i deserów, imię i nazwisko” prosimy przesłać na adres:

  • einfach-losungen@germanymail.com

Koniecznie prosimy załączyć aktualne CV i zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-lodow-monachium/

ID ogłoszenia: 313587b7b7fe475a

ilość wszystkich wyświetleń: 1633, dzisiaj: 1

2 komentarze na “Oferta pracy w Niemczech bez języka na produkcji lodów od zaraz Monachium”

  1. majstersztyk na 16 stycznia 2017 @ 22:40

    Jestem zainteresowany ofertą

  2. Witam 🙂 . Jestem zainteresowana Ofertą . Proszę o kontakt ze mną