8,50 euro/h brutto

Oferta pracy w Niemczech bez języka na produkcji napojów od zaraz Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Drezno
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 sierpnia 2014 00:10

Szukamy 10 pracowników bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia do pracy w Niemczech. Oferta z Drezna na linii produkcyjnej przy kontroli jakości. Zatrudnienie z zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Drezno
Wynagrodzenie: 8,50 euro/h brutto
Numer referencyjny: gwo/076/14

Zadania:
– kontrolowanie jakości produktów
– obsługiwanie maszyn znajdujących się na produkcji
– układanie towaru na palety
– utrzymywanie w czystości stanowiska pracy i urządzeń

Wymagania:
– wytrzymałość fizyczna
– duża motywacja, zaangażowanie
– szybkość przyswajania nowej wiedzy
– umiejętność pracownia w grupie
– osoba niekarana z zaświadczeniem do wglądu nie starszym niż 30 dni

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie do końca roku 2014
– konkurencyjne wynagrodzenie
– możliwość zdobycia cennego doświadczenia
– dla chętnych możliwość wyrobienia nadgodzin
– pracownikom zapewniamy miejsce noclegowe w cenie 200 euro za miesiąc (koszt jest odciągany z wynagrodzenia)
– na miejscu obecni są polscy opiekunowie

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do wysyłania CV ze zdjęciem na adres: germans@worker.com w tytule proszę umieścić numer referencyjny.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-na-produkcji-napojow-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-drezno/

ID ogłoszenia: 70853f3b9205bd40

ilość wszystkich wyświetleń: 2311, dzisiaj: 1