od 1700 euro brutto/mc

Oferta pracy w Niemczech bez języka na produkcji sprzętu AGD od zaraz Duisburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Duisburg
  • Opublikowany: 28 sierpnia 2016 21:45

Producent sprzętu AGD oferuje pracę w Niemczech dla osób bez znajomości języka. Ogłoszenie z Duisburga na produkcji pralek, suszarek, zmywarek, itp. od zaraz.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miasto: Duisburg, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: do podjęcia od zaraz

Zarobki: od 1700 brutto euro miesięcznie

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za montaż części sprzętu AGD – pralki, zmywaki, suszarki, itp
  • zadania wykonywane będą ręcznie albo z użyciem elektronarzędzi, śrubokrętów, lutownicy, itp
  • przeprowadzanie kontroli jakości

Wymagania:

  • autodyscyplina
  • duża zręczność
  • zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy
  • dobra kondycja – sprawność pozwalająca na pracę stojącą przez 8 godzin
  • brak problemów z pracą powtarzalną
  • zręczność, zwinność, szybkość

Zapewniamy:

  • bezpłatne szkolenie językowe w postaci kursu po godzinach pracy
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę do podjęcia od zaraz
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • pracę w systemie zmianowym
  • wsparcie polskojęzycznego pracownika
  • przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych na adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem: produkcja-agd/09/16

ID ogłoszenia: 10857c0daed7e86c

ilość wszystkich wyświetleń: 1998, dzisiaj: 1

2 komentarze na “Oferta pracy w Niemczech bez języka na produkcji sprzętu AGD od zaraz Duisburg”

  1. Sebastian96 na 3 września 2016 @ 12:28

    Witam serdecznie, jestem zainteresowany tą ofertą pracy proszę o
    pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.
    Wysłałem Cv i list motywacyjny.
    Czekam na kontakt mój nr tel to: 533298779

    • Kati777@interia.pl na 12 grudnia 2016 @ 16:27

      Dzień dobry jestem zainteresowany
      pracom o becnie pracuje jako operator wózka widłowego na magazynie mój staż to 15lat w tym jest też produkcja na linii
      Prosze o kontakt lub odpisanie. Dziękuje.