8,50 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech bez języka od zaraz Bremen pakowanie kosmetyków

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Bremen
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Długość umowy: pół roku
  • Opublikowany: 3 września 2015 21:51

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego. Oferta z Bremen od zaraz przy pakowaniu kosmetyków na linii produkcyjnej.

Stanowisko: pakowacz kosmetyków

Umowa: na 6 miesięcy

Miejsce zatrudnienia: Bremen, Niemcy

Liczba stanowisk do obsadzenia: 4

Termin: od zaraz

Stawka godzinowa: 8,50 euro brutto za godzinę pracy

Zadania:

Pracownik wykonuje swoją pracę polegającą na pakowaniu kosmetyków w dynamicznym tempie. Pierwszym etapem jest skompletowanie zestawu następnie umieszczenie odpowiednich kosmetyków w wytłoczkach a te z kolei w pudełkach kartonowych.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zaświadczenie o niekaralności
  • odpowiedzialność
  • szybkie tempo pracy
  • punktualne stawianie się na swoje zmiany
  • zdolności manualne

Zapewniamy:

  • szkolenie wprowadzające i dużo dodatkowych szkoleń pracowniczych
  • prostą pracę, niewymagającą żadnych specjalnych zdolności czy kwalifikacji
  • umowę o pracę na pół roku
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • ubezpieczenie
  • odprowadzanie składek
  • pomoc w zorganizowaniu miejsca zamieszkania

Aplikacja:
Wiadomość z CV należy przesłać na poniższy adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com

w tytule wiadomości prosimy wpisać: „Pakowacz kosmetyków, Bremen”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-bremen-pakowanie-kosmetykow/

ID ogłoszenia: 1655e6f4ed6a36b

4 komentarze na “Oferta pracy w Niemczech bez języka od zaraz Bremen pakowanie kosmetyków”

  1. praca Bremen na 9 września 2015 @ 22:19

    Jesteśmy zainteresowani praca w państwa firmie.jesteśmy dyspozycyjni od zaraz oraz spełniamy wszystkie warunki,Prosimy o kontakt 781958001

  2. Witam jestesmy zainteresowani pansta ogloszeniem. Jestesmy para. Jestesmy mlodzi uczciwi i pracowici. Prosze o kontakt 505491221

  3. Witam Ja w raz z Koleżanka jesteśmy bardzo zainteresowane ofertą pracy u Państwa bardzo proszę o kontakt.661-889-573

  4. witamy w raz z kolega jestesmy zainteresowani praca u Państwa mozemy podjac prace od zaraz ;730167680