9,80 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech bez języka od zaraz przy pakowaniu czekolad Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Dortmund
  • Opublikowany: 9 maja 2016 02:19

Manufaktura czekolady z Dortmundu oferuje od zaraz pracę w Niemczech przy pakowaniu pralinek na linii produkcyjnej. Oferta bez znajomości języka dla Polaków.

Stanowisko: Pakowacz czekolady

Start: od zaraz

Miasto: Dortmund, Niemcy

Stawka godzinowa: 9,80 euro brutto na godzinę

Zadania:

  • większość zleconych zadań będzie wykonywana przy taśmie produkcyjnej, na przykład: kontrola jakości, zdejmowanie z taśmie pralin zdeformowanych lub wybrakowanych, pakowanie
  • osoby bardziej zdolne manualne będą przydzielone do ozdabiania

Wymagania:

  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • posiadanie aktualnej książeczki z sanepidu będzie mile widziane
  • zdolność do szybkiej pracy
  • energiczność
  • motywacja

Zapewniamy:

  • umowa o pracę na niemieckich warunkach
  • możliwość tańszego stołowania się w kantorku firmowym
  • dla chętnych możliwość skorzystania z oferowanego przez pracodawcę, odpłatnego zamieszkania
  • praca na pół roku
  • legalne zatrudnienie w Niemczech

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV ze zdjęciem oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji na adres:

  • dringende@europe.com

Wiadomość prosimy zatytułować: pakowanie-czekoladek5/16

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-czekolad-od-zaraz-dortmund/

ID ogłoszenia: 459572fb7da549b5

2 komentarze na “Oferta pracy w Niemczech bez języka od zaraz przy pakowaniu czekolad Dortmund”

  1. Wioleta43 na 10 maja 2016 @ 17:37

    Razem z chłopakiem jesteśmy bardzo zainteresowani ta pracą. Oboje posiadamy kiążeczki sanepidowskie.Czekamy na kontakt tel 884690738.

  2. Jolanta12 na 12 maja 2016 @ 09:00

    Witam jestem zainteresowana państwa ofertą pracy,Posiadam książeczkę sanepidowską ,prawo jazdy oraz zaświadczenie o niekaralności.W każdej chwili mogę wyjechać.Z poważaniem Jolanta nr.kom +508383797