11,20 euro brutto/h + zakwaterowanie

Oferta pracy w Niemczech bez języka pakowanie kosmetyków od zaraz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do końca roku
  • Opublikowany: 13 października 2016 02:45

Aktualna praca w Niemczech przy pakowaniu zestawów świątecznych z kosmetykami w centrum logistycznym ze Stuttgartu. Oferta od zaraz bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz zestawów świątecznych
Miasto: Stuttgart
Stawka godzinowa: 11,20 euro brutto na godzinę pracy
Start: od zaraz
Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Zakres zadań:

  • kompletowanie zestawów kosmetycznych i pakowanie ich w zestawy świąteczne
  • zatrudnienie odbywa się na magazynie które jest oficjalnym centrum dystrybucyjnym marki

Oczekiwania:

  • duża dokładność, precyzja, zręczność manualna
  • dyspozycyjność od zaraz do końca bieżącego roku
  • zaświadczenie o niekaralności
  • szybkie tempo pracy
  • dbanie o estetykę wykonanych prac
  • zdolności adaptacyjne

Oferujemy:

  • pracę tymczasową na podstawie umowy podpisanej do końca bieżącego roku
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • po przepracowaniu pierwszego tygodnia możliwość pobrania zaliczki
  • wsparcie polskojęzycznego managera

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania aplikacji mailowo. CV oraz LM należy przesłać na adres:

  • arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem: „Praca w Niemczech przy pakowaniu świątecznych zestawów kosmetycznych, Stuttgart”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-od-zaraz-pakowanie-kosmetykow-na-swieta-stuttgart/

ID ogłoszenia: 8257fe583ebfd09