12€/h +zakwaterowanie

Oferta pracy w Niemczech bez języka pakowanie słodyczy od zaraz Lipsk 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Lipsk
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 sierpnia 2019 02:20

Aktualnie poszukujemy chętnych do pakowania słodyczy w Lipsku. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech od zaraz dostępnej bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnia na miejscu pracodawca.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Lokalizacja: Lipsk, Niemcy

Zarobki: 12 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Wakaty: 4

Obowiązki:

  • manualna praca przy pakowaniu słodyczy w zestawy promocyjne
  • pracownik zajmować się będzie obsługiwaniem wagi, taśmy, maszyny do foliowania

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją
  • dyspozycyjność od zaraz
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • elastyczność, odpowiedzialność
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • zdolności manualne
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na stanowisku pakowacza

Zapewniamy:

  • bezpłatne przejazdy do zakładu pracy
  • wdrożenie w obowiązki
  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • szkolenie pracownicze i pomoc we wdrożeniu się w obowiązki
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu przez pracodawcę
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o kontakt mailowy, pod adresem:

  • arbeitbeiuns@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: ps/l/08/19

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-niemcy-praca-bez-jezyka-przy-pakowaniu-slodyczy-od-zaraz-lipsk/

ID ogłoszenia: 7035d49dc52b9d23