12,25 EUR/h +premie

Oferta pracy w Niemczech bez języka produkcja batonów białkowych od zaraz Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Augsburg
  • Długość umowy: 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 29 kwietnia 2019 02:05

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech na produkcji batonów proteinowych od zaraz. Ogłoszenie skierowane dla Polaków bez znajomości języka w fabryce z Augsburga. Pracodawca zapewnia odpłatne zakwaterowanie odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji batonów białkowych

Miasto: Augsburg, Niemcy

Pensja: 12,25 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie brał udział w jednym z etapów przygotowywania masy proteinowej do nadzienia batoników
  • zadania będą polegały na obsłudze maszyn produkcyjnych, kontrolowaniu jakości oraz wykonywaniu prac porządkowych

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaangażowanie
  • pełna samodzielność
  • gotowość do podjęcia pracy na okres 3 miesięcy
  • doświadczenie

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane w uzgodnionym terminie
  • pracę w nowoczesnej fabryce z wysokimi standardami BHP
  • na miejscu zapewnione zakwaterowanie na 3 miesiące, koszt to 150 euro od osoby za miejsce w pokoju 2 osobowym
  • zatrudnienie na 3 miesiące z opcją podjęcia stałej współpracy
  • atrakcyjne zarobki
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych, tłumaczeniach itp.

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • polnische.arbeitskrafte@worker.com

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-niemcy-na-produkcji-batonow-bialkowych-bez-znajomosci-jezyka-augsburg/

ID ogłoszenia: 7765cc20c3cd88d3

ilość wszystkich wyświetleń: 1276, dzisiaj: 1