1820 brutto/mc

Oferta pracy w Niemczech bez języka produkcja jogurtów od zaraz Stuttgart 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Stuttgart
  • Opublikowany: 25 marca 2018 21:57

Oferujemy od zaraz zatrudnienie w fabryce ze Stuttgartu na produkcji jogurtów. Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech również dla par i grup bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Stuttgart, Niemcy

Pensja: 1820 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za obsługę maszyn produkcyjnych, dbanie o czystość i ład na stanowisku pracy
  • obowiązkiem będzie również wspieranie innych zadań związanych z produkcją jogurtów

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia zatrudnienia w Niemczech od zaraz
  • umiejętność pracy w zespole
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • sumienność, zorganizowanie
  • chęć podjęcia stałej pracy w Niemczech

Zapewniamy:

  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • rozwój i możliwość zdobywania nowych kwalifikacji
  • na miejscu zorganizowane jest zakwaterowanie w cenie 200 euro od osoby lub 300 euro od pary

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na adres:

  • Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com z dopiskiem w nagłówku: produkcjajogurtów/03/18

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-produkcja-jogurtow-bez-jezyka-stuttgart-2/

ID ogłoszenia: 5475ab7c9d84c301