1860/mc EUR

Oferta pracy w Niemczech bez języka przy pakowaniu ciastek od zaraz 2019 Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Düsseldorf
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2019 00:09

Propozycja zatrudnienia w Düsseldorfie na stanowisku pakowacza także bez znajomości języka. Oferta aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy pakowaniu ciastek na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Miasto: Düsseldorf, Niemcy

Wakaty: 3

Wynagrodzenie: 1860 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • sprawowanie kontroli jakości produktów
  • ręczne pakowanie ciastek kruchych
  • zadania wykonywane są przy taśmie produkcyjnej

Wymagania:

  • sprawność fizyczna i zręczność
  • energiczność
  • możliwość podjęcia pracy na stałe
  • dostępność od zaraz
  • atutem będzie własny samochód i prawo jazdy
  • pełna samodzielność
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań

Oferujemy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia
  • płatne zakwaterowanie zorganizowane w cenie 200-250 euro od osoby miesięcznie
  • pomoc w organizacji przejazdy odpłatnego do Niemiec
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • umowę na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia
  • niemieckie warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Zainteresowanych ofertą powyższą zapraszamy do wysyłania zgłoszeń za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wiadomość prosimy wysłać na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w tytule: Nr ref. pakow/a5/04/19

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-pakowanie-ciastek-bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 6295cae1feb14db5

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech bez języka przy pakowaniu ciastek od zaraz 2019 Düsseldorf”

  1. Proszę o kontakt 015145656197