do ustalenia

Oferta pracy w Niemczech bez języka przy pakowaniu zabawek Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Stuttgart
  • Opublikowany: 1 maja 2015 00:13

Producent zabawek szuka od zaraz pakowaczy bez znajomości języka niemieckiego do pracy w Niemczech. Oferta ze Stuttgartu przy pakowaniu i zbieraniu zamówień.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Niemcy, Stuttgart
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– przyjmowanie zamówień przez Internet
– pakowanie zabawek
– zabezpieczanie towarów
– przygotowywanie towaru do wysyłki

Wymagania:
– zdolność do koncentracji
– szybkość myślenia i reagowania
– zdolności matematyczne
– dla osób energicznych
– samodzielne wykonywanie zadań
– odpowiedzialność, zaangażowanie
– punktualne stawianie się w pracy
– doświadczenie przy pakowaniu będzie atutem

Oferujemy:
– legalną pracę bez znajomości języka niemieckiego
– szkolenia pracownicze trwające dwa dni
– na miejscu pomoc polskiego koordynatora zmiany
– pomagamy w kwestiach formalnych
– zakwaterowanie płatne 215 euro za miesiąc
– zatrudnienie na niemieckiej umowie
– świadczenia socjalne

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy wysyłania CV + zdjęcie na maila: neuearbeit@berlin.com proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli o ochronie danych osobowych. W temacie wiadomości należy umieścić: Pakowanie zabawek, Imię i nazwisko.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-w-hurtowni-zabawek-przy-pakowaniu-bez-jezyka-stuttgart/

ID ogłoszenia: 8855428df417cd5

4 komentarze na “Oferta pracy w Niemczech bez języka przy pakowaniu zabawek Stuttgart”

  1. Witam wraz z mężem jesteśmy zainteresowani PAŃSTWA ofertą pracy byliśmy my już w Niemczech i pracowaliśmy jeśli jesteście zainteresowani naszymi osobami proszę o kontakt tel 695 491 117 pozdrawiam

  2. Witam,
    wraz z żoną jesteśmy zainteresowani ofertą pracy, jesteśmy odpowiedzialni i pracowici. Mamy 3-letnie doświadczenie w zakładach mięsnych w Niemczech, na linii produkcyjnej i na pakowaniu.
    Proszę o kontakt: danielek6363@op.pl

  3. jesteśmy zainteresowani wasza oferta razem z szwagrem pracowaliśmy już przy sortowaniu mamy doświadczenie proszę o kontakt 609233929

  4. Daniel Jestem gotowy podjąć pracę w waszej firmie muj num kon+48-781-423&371 mam średnie wykształcenia i uprawnienia na wuzek z poważaniem.