11,45 - 12,16 €/h

Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka dla par magazyn odzieży od zaraz Ochtrup

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Ochtrup
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 28 sierpnia 2021 04:55

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na magazynie odzieży. Zatrudnienie 2021 w Ochtrup dla par bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Ochtrup.

Wynagrodzenie: 11,45 – 12,16 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się komisjonowaniem odzieży oraz przygotowywaniem opakowań;
  • kompletowanie zamówień;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • pracowitość;
  • dostępność od zaraz;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • sumienne i zaangażowane wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • odpłatne zakwaterowanie;
  • wsparcie polskich menadżerów;
  • dodatki urlopowe oraz świąteczne do wynagrodzenia;
  • możliwość rozwijania się;
  • przeszkolenie z zakresu BHP;
  • odzież roboczą;
  • bonusy za polecenie firmy innym kandydatom.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Niemczech, proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail: d.joerling@epdl.de albo można zadzwonić pod numer telefonu: 0049 151 402 619 09

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-praca-w-niemczech-na-magazynie-od-zaraz-dla-par-na-magazynie-z-odzieza-ochtrup/

ID ogłoszenia: 30761292259e520d