9,50 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka na produkcji karmy dla zwierząt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 listopada 2015 01:52

Fabryka suchej karmy dla zwierząt z Berlina zatrudni pracowników na produkcję przy pakowaniu i kontroli jakości. Niemcy praca bez znajomości języka dla par.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • Osoba którą zatrudnimy będzie zajmowała się pakowaniem suchej karmy dla zwierząt. Inne prace zlecone to przenoszenie paczek, kontrola jakości, paletowanie oraz pakowanie.

Oczekiwania:

  • preferujemy osoby z doświadczeniem w pracy na analogicznym stanowisku
  • odpowiedzialne podchodzenie do zadań
  • dobra kondycja
  • wytrzymałość fizyczna
  • szybkie wdrażanie się w nową prace
  • dynamiczne tempo pracy

Zapewniamy:

  • wsparcie w sprawach organizacyjnych
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta
  • odpłatne zamieszkanie – do dyspozycji pracowników jest jeden pokój w dwupokojowym mieszkaniu za 300 euro miesięcznie (cena za parę)
  • przyjazne środowisko pracy
  • dobre zarobki
  • ofertę skierowaną dla par

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na poniżej podany adres kontaktowy:
einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Produkcja karmy dla zwierząt, Berlin. Imię, nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/produkcja-suchej-karmy-dam-prace-w-niemczech-berlin-dla-par-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 9375654f2342325f

3 Odpowiedzi na “Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka na produkcji karmy dla zwierząt”

  1. Witam, jestem zainteresowani wasza oferta pracy na długi okres .. proszę o kontakt e-mail lub telefoniczny 513058210 dziękuje i pozdrawiam

  2. Dzien dobry.

    Jstem bardzo zainteresowana ta oferta, szukam powaznej oferty. Znam jezyk niemiecki , CV wyslalam droga mailowa.
    Dziekuje i pozdrawiam Aldona Yahyaoui

    Bardzo prosze o kontakt: tel: 724264968

  3. sylwek1983 na 15 marca 2016 @ 18:35

    Jestem bardzo zainteresowany podjęciem tej pracy proszę o kontakt tel.15214444457. Dziekuje.