10.15 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka na magazynie w Burgwedel od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Burgwedel
  • Opublikowany: 30 września 2020 00:41

W rejonie Burgwedel od zaraz dostępna do podjęcia legalna praca w Niemczech na magazynie z różnymi artykułami. Ogłoszenie bez znajomości języka niemieckiego dla komisjonerów.

Zakres obowiązków:
Komisjonowanie i pakowanie różnego rodzaju artykułów
Skanowanie towarów
Inwentaryzacja
Ogólne prace magazynowe

Oferujemy:
Różnorodny zakres obowiązków
Nowoczesne miejsce pracy
Wynagrodzenie w wysokości 10,15 euro brutto/h + dodatki i premie zgodne z taryfikatorem iGZ
Komfortowe zakwaterowanie

Wymagania:
Gotowości do pracy zmianowej
Sprawnego zapamiętywania liczb
Samodzielności, dokładności
Zdolności do szybkiego przystosowywania się i pracy w zespole
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Prawo jazdy mile widziane

mp@cp-personal.com

ID ogłoszenia: 3205f731d111a867

ilość wszystkich wyświetleń: 233, dzisiaj: 1