2500-3200 € brutto/mc

Praca w Niemczech bez znajomości języka na produkcji samochodów od zaraz Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Długość umowy: długoterminowo
  • Opublikowany: 10 października 2020 00:58

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na produkcji samochodów przy montażu. Zatrudnienie w fabryce z Kolonii bez znajomości języka na linii produkcyjnej. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 2500 – 3200 € brutto na mc w zależności od znajomości języka i kwalifikacji.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 20.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie praca na linii produkcyjnej przy montowaniu samochodów.

Wymagania:

  • zaletą będzie doświadczenie na produkcji albo wykształcenie techniczne;
  • mile widziana znajomość j. niemieckiego na każdym poziomie – wyższe wynagrodzenie;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia;
  • bezkonfliktowość;
  • pracowitość;
  • dokładność.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe – wysokość zależy od posiadanych kwalifikacji;
  • dla najlepszych pracowników możliwość awansowania;
  • zakwaterowanie agencyjne w cenie 250 € na mc od osoby – można z niego skorzystać przez pierwsze miesiące pracy;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • pomoc przy załatwianiu formalności.

Aplikacja:

CV prosimy wysyłać na adres e-mail:

pl.stellenanzeige@contractor.net z podaniem tytułu wiadomości: Produkcja samochodów, Kolonia – imię i nazwisko

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-przy-produkcji-samochodow-od-zaraz-w-fabryce-z-kolonii/

ID ogłoszenia: 1115f804a7d1b764