ok 1800 € brutto/mc

Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka pakowanie czekoladek Ulm od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Ulm
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Długość umowy: 12 miesięcy
  • Opublikowany: 8 stycznia 2022 00:22

Legalne zatrudnienie w Ulm dla pakowaczy bez znajomości języka. Aktualna od zaraz tymczasowa praca w Niemczech przy pakowaniu czekoladek na produkcji. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Ulm.

Wynagrodzenie: ok. 1800 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na produkcji przy konfekcjonowaniu pralinek oraz figurek czekoladowych;
  • pracownik będzie pakował produkty oraz wykonywał inne zadania przy linii produkcyjnej.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia;
  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • sprawność manualna;
  • zaangażowane i sumienne wykonywanie zadań;
  • pracowitość.

Oferujemy:

  • umowę tymczasową;
  • zatrudnienie na 12 miesięcy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus dodatki;
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania;
  • możliwość otrzymania premii za polecenie pracownika – 1000 PLN za osobę oraz premię za frekwencję w wysokości 120 € netto na kwartał.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać poprzez formularz dostępny na stronie:

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/pakowanie-czekoladek-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-od-zaraz-ulm-2022/

ID ogłoszenia: 63361d88f90174bf

ilość wszystkich wyświetleń: 365, dzisiaj: 1