12,85 € brutto/h

Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka pakowanie wafelków od zaraz Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Bremen
  • Długość umowy: 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 12 czerwca 2021 00:28

Fabryka spożywcza z Bremen poszukuje od zaraz pakowaczy do pracy w Niemczech. Zatrudnienie 2021 bez znajomości języka przy pakowaniu wafelków. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Bremen.

Wynagrodzenie: 12,85 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • prosta, ale powtarzalna praca wykonywana przy linii produkcyjnej;
  • pracownik będzie pakował gotowe produkty, a także przeprowadzał kontrolę jakości;
  • obsługiwanie różnych urządzeń produkcyjnych.

Wymagania:

  • brak problemów ze zdrowiem;
  • brak uzależnień;
  • zdyscyplinowanie;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • umiejętność dokładnego przestrzegania zasad BHP;
  • schludność i punktualność.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • szkolenie pracownicze;
  • pracę na 3 miesiące z możliwością podjęcia stałego zatrudnienia dla najlepszych pracowników;
  • środki ochrony indywidualnej;
  • zatrudnienie w systemie zmianowym;
  • zakwaterowanie w cenie 120 € na mc od osoby.

Aplikacja:

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail:

arbeiteinstellen@fastmail.de z podaniem tytułu: Niemcy praca pakowanie wafelków, Bremen 2021

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-pakowanie-wafelkow-w-bremen/

ID ogłoszenia: 98760c34c77934ce