13,50 - 15,50 € brutto/h

Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka produkcja napojów od zaraz fabryka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Dortmund
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 30 maja 2023 00:07

Fabryka z Dortmundu potrzebuje od zaraz pracowników produkcji do pracy w Niemczech 2023. Zatrudnienie na produkcji napojów możliwe bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Dortmund.

Wynagrodzenie: 13,50 – 15,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • przygotowywanie, czyszczenie i dezynfekowanie linii produkcyjnej;
  • przygotowywanie składników;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych;
  • pakowanie gotowych produktów oraz naklejanie etykiet.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia;
  • dostępność od zaraz;
  • mile widziana znajomość niemieckiego i/lub angielskiego;
  • pełna samodzielność;
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy oraz własny samochód na wyjazd;
  • punktualność;
  • zaangażowane i sumienne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • płatne zakwaterowanie;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na okres próbny z opcją podjęcia stałej pracy dla najlepszych pracowników;
  • przeszkolenie wprowadzające.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe prosimy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można kierować na adres e-mail:

arbeiteinstellen@germanymail.com z podaniem tytułu: Produkcja napojów energetycznych, Dortmund 2023

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-na-produkcji-napojow-od-zaraz-w-fabryce-z-dortmundu/

ID ogłoszenia: 236474fd661748b