12,50 € brutto/h

Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu zegarków od zaraz Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 24 października 2020 04:25

Do tymczasowej pracy w Niemczech poszukiwani od zaraz pakowacze. Zatrudnienie w Kolonii przy pakowaniu zegarków bez znajomości języka. Zakwaterowanie bezpłatne organizuje pracodawca.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 12,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • przeprowadzanie dokładnej wizualnej kontroli jakości zegarków, a potem ręczne ich pakowanie do pudełek (należy sprawdzać, czy nie ma mikrorysek oraz wad na pasku);
  • pracownik będzie kompletował cały zestaw z kartą gwarancyjną oraz instrukcją obsługi.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • rzetelność;
  • sumienne i solidne wykonywanie zadań;
  • ostrożność oraz spostrzegawczość;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • dostępność od zaraz.

Oferujemy:

  • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji;
  • legalne zatrudnienie;
  • niemiecką umowę razem z ubezpieczeniem, urlopem i dostępem do świadczeń socjalnych;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • pracę w systemie zmianowym.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail:

arbeitbeiuns@fastmail.de z podaniem numeru referencyjnego: pz/k/11/20

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-zegarkow-kolonia/

ID ogłoszenia: 9575f91b6b3490c5