8,50 euro/h

Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka produkcja ulotek drukarnia Heilbronn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Heilbronn
  • Opublikowany: 21 października 2014 23:11

Drukarnia z Heilbronn szuka osób do pracy w Niemczech na linii produkcyjnej. Oferta dla Polaków bez doświadczenia przy pakowaniu ulotek. Zatrudnienie z zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik drukarni
Lokalizacja: Niemcy, Heilbronn
Wynagrodzenie: 8,50 euro/h

Zadania:
Jest to praca produkcyjna polegająca na wkładaniu do maszyn ulotek i dbanie o prawidłowy wydruk. Pracownik jest zobowiązany do zgłaszania każdego błędu i nieprawidłowości wydruków.

Wymagania:
– chęć do pracy zespołowej
– motywacja do pracy powtarzalnej
– osoba z dużą ilością energii
– znajomość języka niemieckiego będzie sprzyjała podczas rekrutacji
– dokładne wykonywanie zadań, dbanie o szczegóły
– odpowiedzialność

Oferujemy:
– zatrudnienie dwuzmianowe (dzienna i nocna)
– podpisanie umowy z pracodawcą
– oferujemy świadczenia socjalne
– miejsce zamieszkania w cenie 300 euro/mc
– przepracowane 100 godzin w miesiącu
– konkurencyjne stawki godzinowe

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim i polskim wraz z douczoną klauzulą o ochronie danych osobowych na maila: d.smetek@olympiagroup.de w tytule wpisując: produkcja Heilbronn.

Źródło: http://pracanaprodukcji.eu/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-na-produkcji-w-drukarni-w-heilbronn/

ID ogłoszenia: 5595446b8a9b69ba

3 komentarze na “Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka produkcja ulotek drukarnia Heilbronn”

  1. jestem zainteresowana oferta mój numer kontaktowy +48 881 435 520

  2. dzien dobry jestesmy zainteresowani wasza oferta pracy na drukarni pracowalismy juz jako pomocnik i maszynistka do produkcji ulotekk i ksiazek mamy 34 35 lat doswiadczenie jako paleciarz 0048881297130

  3. szukam pracy na 22 listopada 2014 @ 17:49

    witam, jestem zainteresowany ofertą pracy czy byłaby ona aktualna na lipiec?