1850-2250 €

Oferta pracy w Niemczech dla par bez języka na magazynie obuwia od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Opublikowany: 10 czerwca 2019 01:19

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na magazynie hurtowni obuwniczej. Oferta dla par bez znajomości języka z Hamburga przy zbieraniu zamówień, komisjonowaniu i pakowaniu.

Stanowisko: Magazynier w hurtowni obuwniczej

Start: od zaraz

Pensja: w zależności od posiadanego doświadczenia, umiejętności oraz znajomości języka w wysokości około 1850 do 2250 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc: 8

Miasto: Hamburg, Niemcy

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmować się głównie zbieraniem towaru na podstawie zamówienia, pakowaniem i wysyłką
  • pracodawca może zlecić inne zadania do wykonania, np.: prace porządkowe, rozładunek dostaw itp.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • samodzielność
  • wysoka kondycja fizyczna
  • chęć do samorozwoju, zdobywania nowych kwalifikacji
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • sumienność, odpowiedzialność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę na 3 miesiące próbne, a dla najlepszych możliwość przedłużenia
  • urlop roczny płatny w wymiarze 30 dni
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • możliwość podnoszenia umiejętności oraz zdobycia doświadczenia
  • wdrożenie z zakresu obsługi urządzeń, BHP i inne szkolenia wprowadzające

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej. Aktualne dokumenty aplikacje należy przesłać na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w tytule: mg/a4/06/19

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-ogloszenie-niemcy-praca-dla-par-bez-jezyka-na-magazynie-z-obuwiem-hamburg/

ID ogłoszenia: 9095cfd65712a5a1