8,50 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech dla par bez języka na produkcji czekolady Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 22 września 2015 01:07

Aktualnie zatrudnimy pracowników do podjęcia pracy w Niemczech na produkcji czekolad. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Berlina dla par bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Zarobki: 8,50 euro brutto na godzinę

Liczba miejsc: b/d

Opis stanowiska pracy:

  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za różnego rodzaju prace produkcyjne w zależności od aktualnego zapotrzebowania.
  • Pracownik odpowiada za przygotowanie mieszanek, obsługę maszyn, ozdabianie i pakowanie czekoladek.
  • Inne prace np. porządkowe również będą zlecane.

Oczekiwania:

  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • zdolność do pracy w szybkim tempie pod presją czasu
  • odpowiedzialność
  • dobre zorganizowanie
  • posiadanie aktualnych badań do pracy z żywnością
  • atutem będzie nawet podstawowa znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie

Oferujemy:

  • pracę na legalnych warunkach do podjęcia od zaraz
  • szkolenie wprowadzające
  • umowę na dłużej
  • przyjazne środowisko pracy
  • zatrudnienie dla par

Aplikacja:

Zgłoszenie prosimy przesłać z załączeniem CV na adres:

neuearbeit[at]berlin.com z dopiskiem: „Produkcja czekolady, Imię i nazwisko″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-berlin-produkcja-czekolady/

ID ogłoszenia: 8415600237db3a4e

ilość wszystkich wyświetleń: 1196, dzisiaj: 1

8 Odpowiedzi na “Oferta pracy w Niemczech dla par bez języka na produkcji czekolady Berlin”

  1. Witam wraz z chłopakiem jestem zainteresowana wyjazdem do pracy
    Proszę o kontakt m.marocka@wp.pl

  2. marta Andrzej na 23 września 2015 @ 21:33

    Witam wraz ze swoim Partnerem jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy ,Doświadczenie ww branży spożywczej posiadanie ksiązeczki oraz meszczyzna ma prawojazdy kategoriB

  3. Witam,
    Byłabym zainteresowana pracą od zaraz na dłuższy okres czasu. Zależy mi, aby wyjechać z chłopakiem. Nie mamy konkretnych wymagań co do warunków pracy, warunków mieszkalnych.
    Proszę o kontakt.

    Pozdrawiam
    Iwona Tomczyk

  4. Witam, razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą.

  5. Witam, jestem zainteresowana waszą ofertą. Moj numer telefonu +48533299531.

  6. Witam razem z narzeczonym jesteśmy zainteresowani
    Proszę o więcej info na maila.
    interesuje nas praca w podobnych godzinach oraz wspólne mieszkanie

  7. Witam chętnie podejmę prace wraz z moim partnerem… Posiadam prawo jazdy kategorii B możliwość wyjazdu chociaż by dziś proszę o jak najszybszą odpowiedzieć… Jesteśmy zainteresowani na długo terminowych okres pracy…. Mamy 22i28lat.. Mój tel..605354105

  8. Witam wraz z partnerką jesteśmy zainteresowani wasza oferta pracy na dłuższy okres, proszę o kontakt e-mail lub telefoniczny 513058210 pozdrawiam.