2550 € brutto/mc

Oferta pracy w Niemczech dla par bez języka na produkcji zabawek od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Düsseldorf
  • Długość umowy: 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 15 października 2022 01:18

Propozycja podjęcia pracy w Niemczech bez znajomości języka dla par. Zatrudnienie w fabryce z Düsseldorfu od zaraz na produkcji zabawek. Zakwaterowanie będzie zapewniał pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: 2550 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie samodzielnie przygotowywał oraz opracowywał odlewy;
  • zadaniem będzie też składanie części oraz kontrolowanie jakości i pakowanie.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie;
  • umiejętność przestrzegania zasad BHP;
  • dokładność;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • zmotywowanie i chęci do pracy do pracy;
  • sprawność manualna;
  • energiczność.

Oferujemy:

  • zapoznanie z obwiązkami;
  • zakwaterowanie w cenie 300 € na mc;
  • szkolenia pracownicze, które podnoszą kwalifikacje;
  • próbną niemiecką umowę o pracę z możliwością jej przedłużenia;
  • pracę od zaraz;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • rekrutację online.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy mogą wysyłać zgłoszenia poprzez formularz rekrutacyjny dostępny na stronie:

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-przy-produkcji-zabawek-od-zaraz-fabryka-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 626634973ac670a8