do ustalenia

Oferta pracy w Niemczech na magazynie bez znajomości języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Opublikowany: 5 września 2014 00:52

Zatrudnimy magazynierów bez znajomości języka niemieckiego do pracy w Niemczech przy pakowaniu. Oferta z Hamburga dla pracowników fizycznych przy zbieraniu zamówień za pomocą zestawu słuchawkowego.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Niemcy, Hamburg
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
- praca na magazynie przy wyszukiwaniu towarów na półkach
- przygotowywanie paczek do wysyłki
- układanie produktów na półkach według ustalonych zasad
- zajmowanie się rozładunkiem i załadunkiem towarów z ciężarówek
- utrzymywanie czystości na magazynie

Wymagania:
- doświadczenie przy zbieraniu zamówień w systemie słuchawkowym
- kandydat na to stanowisko powinien umieć prowadzić akumulatorowy wózek widłowy
- do aplikowania zapraszamy osoby do 40 roku życia
- język niemiecki w stopniu bardzo podstawowym (znajomość liczebników do 1000)
- przyjazd samochodem będzie dodatkowym atutem
- chęć podjęcia pracy za granicą
- umiejętność szybkiego uczenia się i przyswajania nowych wiadomości

Oferujemy:
- na miejscu pomoc polskiego koordynatora
- zakwaterowanie na terenie Niemiec
- oferujemy szkolenia pracownicze
- podpisanie umowy na czas nieokreślony
- bonusy za pracę w nadgodzinach
- satysfakcjonujące wynagrodzenie
- terminowe wypłaty
- premie dla najlepszych pracowników

Aplikacja:
Zgłoszenie prosimy przesyłać na maila: wsm.personal@wp.pl

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-przy-komisjonowaniu-hamburg/

ID ogłoszenia: 3385408d9dfc2e16