do ustalenia

Oferta pracy w Niemczech na magazynie pakowanie od zaraz Wiesbaden

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Wiesbaden
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Opublikowany: 24 września 2014 00:32

Zatrudnimy od zaraz pakowaczy bez doświadczenia do pracy w Niemczech na magazynie. Oferta z Wiesbaden dla Polaków przy zbieraniu zamówień i pakowaniu produktów farmaceutycznych.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Niemcy, Wiesbaden
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Do zadań pracownika należy kontrola jakości i ilości towaru przyjmowanego i wydawanego, rozmieszczanie towarów w magazynie, dokonywanie na bieżąco inwentaryzacji towaru oraz przygotowanie produktów do wysyłki.

Wymagania:
– umiejętność pracy w zespole
– osoby silne fizycznie
– język niemiecki na dobrym poziomie
– mile widziane osoby z doświadczeniem magazynowym
– posiadanie prawa jazdy kat.B
– przyjazd własnym samochodem będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
– zdobycie nowego doświadczenia
– podpisanie legalnej umowy o pracę na niemieckich warunkach
– oferujemy zatrudnienie na stałe
– dodatki pracownicze
– dobre wynagrodzenie wypacane w terminie
– pracodawca zapewnia zakwaterowanie

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do aplikowania poprzez stronę: http://zeitmann.startpraca.pl/application/form/196425/0/1/

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-na-magazynie-w-wiesbaden-dla-polakow-pakowacz/

ID ogłoszenia: 3615421ec6adeae5