1750 euro brutto/mc

Od zaraz oferta pracy w Niemczech na produkcji dań gotowych bez języka Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Opublikowany: 5 stycznia 2017 02:33

Aktualna oferta pracy w Niemczech od zaraz dla chętnych bez znajomości języka. Zatrudnienie w Kolonii na produkcji dań gotowych kuchni włoskiej, np. pizzy, makaronów.

Stanowisko: Pracownik na produkcji dań gotowych
Miejsce zatrudnienia: Kolonia
Zarobki: 1750 euro brutto miesięcznie
Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • pomoc w procesie produkcyjnym dań gotowych kuchni włoskiej – makaronów, lasagne, pizzy, itp.
  • odmierzanie składników
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych
  • porcjowanie składników na ciasto
  • kontrola jakości
  • praca zgodnie z surowymi zasadami BHP

Wymagania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • punktualne stawianie się na swoje zmiany
  • wydajność, zaangażowanie
  • świetne zorganizowanie
  • autodyscyplina

Oferujemy:

  • pracę od stycznia na 3 miesiące
  • dla pracowników najlepszych możliwość przedłużenia umowy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia na miejscu
  • umowę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV oraz LM na adres:

  • zuver@consultant.com

Wiadomość prosimy zatytułować: „produkcjadanwloskich/01/2017″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-produkcja-dan-gotowych-2017-kolonia/

ID ogłoszenia: 222586aec34c3cba

ilość wszystkich wyświetleń: 1912, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Od zaraz oferta pracy w Niemczech na produkcji dań gotowych bez języka Köln”

  1. Amanda Schwiertz na 10 stycznia 2017 @ 21:21

    Jesteśmy zainteresowani praca by to była para do pracy od zaraz prosze o kontakt 504-764-875lub na e-mail Kevin.123@onet.eu .Z góry dziękuję pozdrawiam